20 Nisan 2013 Cumartesi

Pisi Pisi Miyav

Ben çocukken annem böyle bir şarkı söylerdi,pisi pisi miyavvv.Tam hatırlamıyorum.Aslında ne zamandır bir oyuncak örmek istiyordum.Hatta bir ayıcık...Ama şişleri elime alınca fikrim değişti.Minik bir pisicik ördüm?Küçükken kediye pisi derdim:)
Örgüye gelince;30 ilmekle başladım.12 sıra ördüm.Her sıra iki ilmek keserek 3 sıra daha ördüm.7 sıra ördükten sonra hersırada bir ilmek keserek 4 sıra da ördüm.Bitirme sırasını yaptım.Tüm örgü bittikten sonra her iki tarafta 6 ilmek alarak kulaklarını yaptım.Aynı işlemlerle bir tane daha ördüm ve onu arkasına koyarak beraber diktim.Az bir aralıktan içine elyaf doldurdum.Gözlerini ve burnunu işledim.Atkısı için 50 ilmekle başlayıp toplam altı sıra ters örgü ördüm.


1 yorum:

  1. For Mr Porter affairs and sales administrator breitling replica Toby Bateman, however, selecting a watch should never be just about aggravating to rolex replica
    affect your aeon in a knee-jerk appearance by cutting a affluence on your wrist-or about clearly alienated that. He sees a rolex replica as a absorption of not just a man's coffer annual but of his style.

    YanıtlaSil